Belka
Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019   imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Z księdzem na Gibraltar. Dzień 19 - Dokąd jedziesz Wiktorze? Dzień 20 - Wielkość góry poznajemy dopiero po jej pokonaniu. Dzień 21 - Radość, modlitwa i pozdrowienia

Data publikacji: 2018-07-15, Data modyfikacji: 2018-07-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Zawsze gdy zaczynam wpis mam problem z tym, który to dzień wyprawy. I aż mi się nie chce wierzyć że to już 19! Wow! Dziś pękło 3000 km.

Pełna treść wiadomości na: lubiehrubie.pl/wiadomosci/z-ksiedzem-na-gibraltar-dzien-19-dokad-jedziesz-wiktorze-dzien-20-wielkosc-gory-poznajemy-dopiero-po-jej-pokonaniu-dzien-21-radosc-modlitwa-i-pozdrowienia
lubiehrubie.pl, Źródło artykułu: lubiehrubie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola