Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Trener Kariery - profesjonalne CV i list motywacyjny

Kategoria: Praca » Oferuje usługi
 

Szukasz pracy? A może chcesz ją niebawem zmienić? Wróciłeś z zagranicy i chcesz się realizować w kraju? Jesteś młodą mamą, która nadal pragnie rozwijać się zawodowo lub osobą w dojrzałym wieku?

Jestem certyfikowanym trenerem i doświadczonym specjalistą ds. rekrutacji. W ramach nowego projektu oferuję swoje usługi doradcze osobom, które nie do końca potrafią odnaleźć się na obecnym rynku pracy.

Razem opracujemy Twoje zawodowe portfolio (CV i list motywacyjny) - dodatkowo ocenimy możliwości i sposoby dotarcia do wybranych pracodawców zgodne z TWOIMI oczekiwaniami!

Jako osobisty trener kariery Tobie i tylko Tobie poświęcę swój czas . 

Jeśli szukasz i nadal nie znalazłeś – napisz do mnie. W odpowiedzi zwrotnej umówimy się na rozmowę lub spotkanie i wspólnie opracujemy Twoja własną, indywidualną ścieżkę kariery.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu mailowego. Jednocześnie proszę o tylko poważne zapytania.

Kontakt

trener.kariery(małpka)gmail.com

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola