Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W hrubieszowskim infomacie wyświetlał się fil pornograficzny.

Data publikacji: 2018-07-19, Data modyfikacji: 2018-07-19
A A AWydrukDrukuj  
 

Infomaty pojawiły się w większości polskich miast. Dzięki nim mieszkańcy i turyści mieli szybko pozyskiwać informacje o regionie. Niestety w Hrubieszowie okazało się, że oprogramowanie może być wadliwe. W zeszły weekend na hrubieszowskim deptaku w infomacie wyświetlał się film dla dorosłych. Miejski informatyk zdołał jedynie ukryć wideo. Ostatecznie zdecydowano się na wyłączenie urządzenia. Około godziny 22 na miejscu pojawiła się policja, która ustala kto jest winny całej sytuacji. Miejsce jest monitorowane, a zewnętrzna firma zajmująca się oprogramowaniem infomatu ma zadbać o to, aby w przyszłości nic podobnego się nie zdarzyło. 

Joanna Nowicka, Źródło artykułu: hrubieszow.naszemiasto.pl
 
Komentarze
prezes   2018-07-22 01:08:07
Powinni go zatrudnić, a nie karać, na miejsce tego kogoś niedouczonego, który sobie nie poradził z odpowiednim zabezpieczeniem infomatu.
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola