Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gazeta Hrubieszowska – pismo samorządowe Urzędu Miasta w Hrubieszowie

Data publikacji: 2016-11-22, Data modyfikacji: 2016-11-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Gazeta Hrubieszowska – pismo samorządowe Urzędu Miasta w Hrubieszowie

Urząd Miasta w Hrubieszowie rozpoczął wydawania miejskiego kwartalnika. „Gazeta Hrubieszowska” jest skierowana do wszystkich mieszkańców naszego miasta i zawiera informacje o najistotniejszych sprawach dotyczących Hrubieszowa.

W kwartalniku znajdziecie Państwo najważniejsze wiadomości z życia miasta, od inwestycji po kulturę i sport. Zależy nam, aby „Gazeta Hrubieszowska” stanowiła rzetelne i ciekawe źródło informacji dla każdego mieszkańca miasta – dlatego jesteśmy otwarci na pomysły i współpracę z mieszkańcami, dzięki którym nasze pismo będzie zyskiwało na wartości merytorycznej i estetycznej.

Pismo jest dostępne w budynkach Urzędu Miejskiego, Hrubieszowskim Domu Kultury, Miejskiej Bibliotece Publicznej i w Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. 

redakcja, Źródło artykułu: miasto.hrubieszow.pl, Autor zdjęć: miasto.hrubieszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola