Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Umowy na kolektory słoneczne i instalacje fotowoltaiczne wraz z pompami ciepła podpisane

Data publikacji: 2018-07-27, Data modyfikacji: 2018-07-27
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 24 lipca 2018 r. Burmistrz Miasta Hrubieszowa Tomasz Zając podpisał umowy z firmami ECO-TEAM sp. z o. o., sp.k oraz JSB CONSTRUCTION PPHU Jolanta Sekuła w celu realizacji zamówienia pod nazwą: „Budowa instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii w Mieście Hrubieszowie”. Projekt jest współfinansowany kwotą 3 210 595,12 zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa: Energia przyjazna środowisku, Działanie: Wsparcie wykorzystania OZE. Wartość zadania wynosi 4 215 933,01 zł. Podstawowym celem projektu jest poprawa i ochrona stanu środowiska naturalnego wpływającego na jakość życia mieszkańców. Wykorzystanie nowoczesnej technologii w postaci odnawialnych źródeł energii przyczyni się do wzrostu konkurencyjności obszaru gminy w regionie Lubelszczyzny, ponieważ będzie ona stanowiła przyjazne miejsce dla wypoczynku, zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej. Jest również przykładem działań o charakterze proekologicznym i gospodarczym, ale przede wszystkim przykładem aktywnego działania Gminy Miejskiej Hrubieszów w realizacji jej celów strategicznych z myślą o „jutrze” w oparciu  o sprawdzone modele biznesowo -społeczne i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Przedmiotem umowy z firmą ECO-TEAMjest wykonanie zamówienia w postaci dostawy wraz z instalacją i uruchomieniem 117 instalacji kolektorów słonecznych na terenie Gminy Miejskiej Hrubieszów. Przedmiotem umowy z firmą JSB CONSTRUCTION PPHUjest wykonanie zamówienia w postaci dostawy wraz z instalacją i uruchomieniem 136 instalacji fotowoltaicznych wraz z pompami ciepła na terenie Gminy Miejskiej Hrubieszów.

Pełna treść wiadomości na: 1762 at miasto.hrubieszow.pl
UM Hrubieszów, Źródło artykułu: miasto.hrubieszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola