Belka
Sobota, 20 Kwietnia 2019   imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DNI HRUBIESZOWA 2014 - Doda, Burda, Backbeat ...

 
Dni Hrubieszowa - niedziela 20 lipca 2014 r. na scenie plenerowej w Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji prezentowali się młodzi wokaliści z Hrubieszowa oraz zespoły "Spring Rolls", "Backbeat" i "Sonic". Gwiazdą wieczoru była "Doda". Festyn zorganizowany przez władze miasta i radio Lublin. W reportażu przygotowanym i relacjonowanym przez Patryka Bedlińskiego m. innymi wywiad z gwiazdą i innymi wykonawcami. Zdjęcia : Paweł Sikorski, Sławomir Kędziera realizacja : Sławomir Kędziera hrubieszow.tv

 


hrubieszow.tv
 
Data pliku video: 2014-07-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola