Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dlaczego nie można zapomnieć wymienić płyn do spryskiwaczy na zimowy?

Data publikacji: 2018-12-01, Data modyfikacji: 2018-12-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Zimą temperatury często są ujemne, pojawia się deszcz, śnieg i lód, a drogi posypywane są solą i piaskiem – wszystkie te kwestie zdecydowanie negatywnie wpływają na czystość samochodu. Oczywiście brudny lakier to żadna tragedia, ale brudne szyby to już zupełnie inna sprawa. Od przejrzystości szyb w dużej mierze zależy bezpieczeństwo osób podróżujących samochodem. Trzeba przecież dobrze widzieć zarówno drogę, jak i innych uczestników ruchu, a brudne szyby skutecznie to utrudniają. Wówczas ratunkiem jest płyn do spryskiwaczy oraz wycieraczki – o odpowiednim przygotowaniu tych elementów trzeba pamiętać jeszcze przed nadejściem zimy.

Pełna treść wiadomości na: lubiehrubie.pl/wiadomosci/dlaczego-nie-mozna-zapomniec-wymienic-plyn-do-spryskiwaczy-na-zimowy
lubiehrubie.pl, Źródło artykułu: lubiehrubie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola