Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2024   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się

Belka

Wyszukaj:

Ogłoszenia

Praca!!!

Data dodania: 2012-06-27
Kategoria: Praca » Dam pracę

W związku z dynamicznym rozwojem firma Verso 24 Sp. z o.o., działająca pod marką Aforti Finance, poszukuje zorientowanych na sukces osób na stanowisko Kolsuntant telefoniczny
Aforti Finance zajmuje się pośrednictwem finansowym oraz sprzedażą i serwisowaniem produktów finansowych, w szczególności inwestycji finansowych klientów segmentu premium.

Wymagania:
-Miły głos
-Dobra dykcja
-Umiejętność pracy z komputerem (środowisko Windows, Internet, Office )
-Systematyczność i konsekwencja w działaniu
-Motywacja i zdolność do szybkiego uczenia się,
-Wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:
-Wykonywanie połączeń wychodzących na terytorium całej Polski
-wypełnianie raportów
-Obsługa klienta
-Przestrzeganie obowiązujących standardów
-Realizację założonych planów
Oferujemy
-Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
-stabilne zatrudnienie
-możliwość rozwoju
-pracę wpełnym wymiarze godzin
-po okresie próbnym umowa o pracę

C.V. prosimy kierować na adres; [email protected], w temacie wpisując konsultant telefoniczny.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Kontakt

[email protected]

loading...

Brak sond