Belka
Piątek, 19 Lipca 2019   imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapraszamy do udziału w I Miejskim Konkursie Plastycznym na Kartkę Wielkanocną

Data publikacji: 2019-03-07, Data modyfikacji: 2019-03-09
A A AWydrukDrukuj  
 
    Zapraszamy wychowanków przedszkoli i uczniów szkół: podstawowych, gimnazjów i ponadpodstawowych z terenu Hrubieszowa do udziału w: I Miejskim Konkursie Plastycznym na Kartkę Wielkanocną  Regulamin Cel konkursu:- Propagowanie wśród dzieci i młodzieży tradycji związanych ze świętami Wielkanocnymi.- Rozwijanie zainteresowań plastycznych.- Promocja uzdolnionych artystycznie dzieci i młodzieży.- Prezentacja plastyki dziecięcej i młodzieżowej w środowisku.- Indywidualna interpretacja tematu w formie plastycznej. Kategorie wiekowe:- przedszkola i oddziały zerowe- kl. I–III szkół podstawowych- kl. IV-VI szkół podstawowych - kl. VII -VIII szkół podstawowych i III gimnazjów - szkoły ponadpodstawowe Nagrody: W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane nagrody główne i wyróżnienia oraz podziękowania dla opiekunów artystycznych. Spośród zwycięskich projektów zostaną wybrane oficjalne kartki Burmistrza Miasta Hrubieszowa na święta Wielkanocne, które będą wysłana z życzeniami do osób i instytucji współpracujących z Miastem Hrubieszów. Warunki uczestnictwa: - Praca powinna zawierać dokładne dane o autorze: imię i nazwisko, wiek, nazwę placówki, telefon oraz imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego praca została wykonana.- Prace i formularz zgłoszeniowy należy złożyć do 22.03.2019 r. w sekretariacie Hrubieszowskiego Domu Kultury.- Spotkanie z autorami nagrodzonych prac nastąpi w dniu 27.03.2019 r. o godz. 10.00 w sali GotArt Hrubieszowskiego Domu Kultury.- Prace złożone na konkurs przechodzą na własność organizatora.- Konkurs organizowany jest dla uczniów przedszkoli i szkół mających siedzibę na terenie Miasta Hrubieszowa.-Należy wykonać prace o formacie nie większym niż A3 ( orientacja pionowa ). - Prace należy wykonać w technice tradycyjnej np. rysunek, farby, pastele.- Do każdej pracy musi być dołączona zgoda pełnoletniego ucznia lub rodzica na przetwarzanie danych osobowych dziecka tzw. RODO. - Prosimy nauczycieli o dokonanie wstępnej weryfikacji prac. - Prace niezgodne z regulaminem, zniszczone lub złożone po terminie nie będą oceniane. Oceny oraz wyboru prac dokona komisja powołana przez organizatora w terminie do 26.03.2019 r. Komisja zwróci szczególną uwagę na tradycyjne trwałe techniki plastyczne z uwagi na możliwość powielania i ekspozycji prac. Prosimy nie wykonywać prac technikami łączonymi np. kruszony styropian, brokaty, makarony, naklejane gwiazdki itp. Organizator nie zwraca prac złożonych na konkurs oraz zastrzega sobie prawo do ich reprodukowania. Wszelkich informacji udziela: Wydział Oświaty, Kultury i SportuUrząd Miasta Hrubieszówtel: 84 696-23-80, wew. 51gazeta@miasto.hrubieszow.pl Organizatorzy:Burmistrz Miasta Hrubieszowa Hrubieszowski Dom Kultury

Pełna treść wiadomości na: 2020 at miasto.hrubieszow.pl
UM Hrubieszów, Źródło artykułu: miasto.hrubieszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola