Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XXXIII Pielgrzymka Kolejarzy na Jasną Górę - Hrubieszów Miasto

 
W dniu 12.11.2016 odbyła się pielgrzymka kolejarzy na Jasną Górę. Tak jak w latach ubiegłych z Hrubieszowa wyruszył pielgrzymkowy pociąg pasażerski który odwiedza zamkniętą dla ruchu osobowego klimatyczną stację Hrubieszów Miasto. Do Hrubieszowa podsył przybył z 30 minutowym opóźnieniem które spowodowało krzyżowanie w REGIO Magnat w Ruskich Piaskach. W tym roku obsługę trakcyjną zapewniło PKP Cargo lokomotywą SU46-017 a wagony jak co roku udostępniło PKP IC. Przepraszam za słabą jakość dźwięku, uszkodzeniu uległ mikrofon...

 


Maciej Traczuk
 
Data pliku video: 2016-11-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola