Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2019   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Solaris - Viva Club Hrubieszów - 28.06.2013

 
Koncert zespołu Solaris oraz impreza z DJ Blaggo w klubie Viva w Hrubieszowie =============== Viva Club znajduje się centrum miasta Hrubieszowa. Klub posiada dwa bary: jeden główny na sali z lożami oraz drugi, nieco mniejszy, na sali tanecznej. Wielkim plusem lokalu jest stylowy i nowoczesny wystrój wnętrza specjalnie urządzonego dla potrzeb klubu oraz znakomite wyposażenie tj. oświetlenie i nagłośnienie. Kolorowe neony na konstrukcji umieszczonej pod sufitem dają świetny efekt w połączeniu z ruchomymi głowicami i skanerami, całość dopełnia soczysty dźwięk płynący z wysokiej jakości nagłośnienia. Klub jest otwarty 7 dni w tygodniu. W piątki organizowane są dyskoteki lub koncerty zespołów z muzyką komercyjną, zaś w soboty można odprężyć się na karaoke lub przy muzyce gitarowej. W Klubie jest bezpiecznie, ponieważ temu, co dzieje się w środku i przed głównym wejściem przygląda się 11 kamer. Dwunasta jest zainstalowana w sali dla VIP-ów i jest włączana w zależności od potrzeb. Rezerwacja stolików odbywa się tylko osobiście. Nasz adres: Viva-Club ul. Prosta 1 22-500 Hrubieszów tel.: 0 84 696 23 23 ==== camera: canon 550d + ef-s 18-55 + lampa LED VarnishArt Rafał Woźniak e-mail: 1alf malpka wp..pl

 


VarnishArt
 
Data pliku video: 2013-07-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola