Belka
Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019   imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przepisywanie tekstów

Data publikacji: 2018-08-05, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Wydawać by się mogło, ze w erze komputerów i łatwego dostępu do drukarek, usługa przepisywania jest po prostu zbędna. Każdy, kto posiada w domu komputer oraz sprzęt odtwarzający, może bez problemu sam przepisać rękopis, wywiad, czy wspomnienia. Trzeba jednak pamiętać, że wciąż wiele osób nie ma na co dzień kontaktu z elektroniką i najzwyczajniej w świecie nie ma takiej możliwości. Druga sprawa: czasem trzeba konkretny tekst przepisać lub wprowadzić do komputera szybko. Nie każdy, kto ma nawet codzienny kontakt z komputerem, pisze biegle bezwzrokowo, więc wprowadzenie tekstu zajmującego więcej, niż znormalizowana strona A4, może być dla niego problemem.

Pełna treść wiadomości na: lubiehrubie.pl/wiadomosci/przepisywanie-tekstow
lubiehrubie.pl, Źródło artykułu: lubiehrubie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola