Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Obniżenie kosztów energii przy zachowaniu dobrej skuteczności świetlnej - czy to możliwe?

Data publikacji: 2018-11-29, Data modyfikacji: 2018-11-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Obniżenie kosztów energii elektrycznej w halach produkcyjnych to jeden z podstawowych powodów, dla których oświetlenie LED stało się w ostatnich latach tak bardzo popularne. Producenci gwarantujący znacznie wyższą wydajność opraw LED w stosunku do tradycyjnych rozwiązań podkreślają, że przejście na tańsze w użytkowaniu LED-y może wiązać się z dużą początkową inwestycją, jednak jej efekty mogą przynieść pełen zwrot kosztów nawet w dwa lata. Czy jednak obniżenie kosztów energii nie spowoduje utraty skuteczności świetlnej? Czy możliwe jest utrzymanie poziomu natężenia światła w halach produkcyjnych przy jednoczesnym zmniejszeniu wydatków na ich oświetlenie?

Pełna treść wiadomości na: lubiehrubie.pl/wiadomosci/obnizenie-kosztow-energii-przy-zachowaniu-dobrej-skutecznosci-swietlnej-czy-to-mozliwe
lubiehrubie.pl, Źródło artykułu: lubiehrubie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola