Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Na Huczwie powstanie kąpielisko

Data publikacji: 2019-06-06, Data modyfikacji: 2019-06-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Na ostatniej sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 30 maja 2019 r., podjęto uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na powstanie dwóch miejsce okazjonalnie wykorzystywanych do kąpieli. Oba będą położone na Huczwie przy ul. Ciesielczuka. Miejsca okazjonalnie wykorzystywane do kąpieli mogą być użytkowane maksymalnie przez 30 dni, dlatego przy ul. Ciesielczuka zostaną utworzone dwa kąpieliska – tak, aby mieszkańcy miasta mieli możliwość użytkowania ich przez cały sezon letni. Pierwsze kąpielisko będzie funkcjonować od 16 czerwca do 15 lipca 2019 r., drugie od 16 lipca do 14 sierpnia 2019 r. Kąpieliska będą mieścić się kolejno na 25,0 i 25,2 m linii brzegowej. Przy brzegu zostanie utworzona również plaża, a miejsce będzie wyposażone w kosze na śmieci, ławki i stoliki oraz toalety. Nad bezpieczeństwem użytkowników będzie czuwać ratownik.   Korzystanie z kąpielisk będzie możliwe przy niskim i średnim stanie wody. Dziennie z kąpieliska będzie mogła skorzystać maksymalnie 200 osób. Organizatorem "Kąpieliska nad Huczwą" jest Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.  

Pełna treść wiadomości na: 2163 at miasto.hrubieszow.pl
UM Hrubieszów, Źródło artykułu: miasto.hrubieszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola