Belka
Środa, 24 Kwietnia 2019   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Komunikat Urzędnika Wyborczego

Data publikacji: 2019-04-11, Data modyfikacji: 2019-04-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Komunikat Urzędnika Wyborczego Miasta Hrubieszów z dnia 10 kwietnia 2019 r. w sprawie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych     Urzędnik Wyborczy Miasta Hrubieszów informuje, iż zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach na posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r. przyjmowane będą do dnia 26.04.2019 r. do godziny 1530. Zgłoszenia należy dokonać w Urzędzie Miasta Hrubieszów, ul. mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala" 1, w dni robocze,  pokój  nr 9 w godzinach 730 – 1530. Zgłoszenia dokonuje się na druku stanowiącym załącznik do uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego (www.pkw.gov.pl) Osoba będąca kandydatem na członka obwodowej komisji wyborczej: 1) musi mieć ukończone 18 lat najpóźniej w dniu dokonania zgłoszenia; 2) może zostać zgłoszona do komisji na obszarze województwa, w którym stale zamieszkuje.   Urzędnik Wyborczy Miasta Hrubieszów Sylwia Luchowska  

Pełna treść wiadomości na: 2072 at miasto.hrubieszow.pl
UM Hrubieszów, Źródło artykułu: miasto.hrubieszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola