Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja o przedłużeniu terminu głosowania w konkursie architektoniczo - urbanistycznym

Data publikacji: 2018-09-13, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 685/2018Burmistrza Miasta Hrubieszowa z dnia 6 września 2018 r. w w sprawie przeprowadzenia konkursu architektoniczno - urbanistycznego na opracowanie wstępnej koncepcji funkcjonalno - przestrzennej zagospodarowania terenu przestrzeni publicznej dla zadania Hrubieszowskie ,,Sutki” i ich sąsiednie otoczenie jako nowa uporządkowana przestrzeń publiczna” przedłużono terminy: - umieszczenia prac w otwartej wystawie koncepcji i zbierania głosów w ankiecie konkursowej  do dnia  23.09.2018 r.  - II obrad komisji konkursowej do dnia 27.09.2018 r. - Ogłoszenia wyników konkursu do dnia 28.09.2018 r. Zachęcamy Państwa do oddawania głosów w sposób tradycyjny poprzez wrzucenie karty do głosowania dostępnej na miejscu wystawy i wrzucając jej do urny. Wystawa prac znajduje się w holu głównym i w sali  Got-Art w Hrubieszowskim Domu Kultury przy ul. 3-Maja 7.  Głosować na prace można do 23.09.2018 r.   Serdecznie zapraszamy Link do galerii on-line http://www.miasto.hrubieszow.pl/content/galeria-line-prac-konkursowych Link do zarządzenia: https://umhrubieszow.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//z_685.pdf

Pełna treść wiadomości na: 1788 at miasto.hrubieszow.pl
UM Hrubieszów, Źródło artykułu: miasto.hrubieszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola