Belka
Sobota, 20 Kwietnia 2019   imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

III Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców

Data publikacji: 2018-10-04, Data modyfikacji: 2018-10-06
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 26.09.2018 roku na szkolnych boiskach SP Nr 1 w Hrubieszowie został rozegrany III Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców imieniem Mirosława Szupra, który zorganizowali Stowarzyszenie Edukacyjne „Razem” w Hrubieszowie, Burmistrza Miasta i SP nr 1 w Hrubieszowie. W turnieju brali udział uczniowie urodzeni w roku 2008 i młodsi. Na turniej zgłosiła się drużyna dziewcząt ze SP Nr 1 w Hrubieszowie i drużyna ze SP w Mirczu oraz pięć drużyn chłopców: dwie ze SP Nr 3, jedna ze SP w Mirczu i dwie ze SP Nr 1 w Hrubieszowie. Turniej w obecności Tomasza Wojciecha Antoniuka prezesa SE „Razem” w Hrubieszowie i Edyty Kucharskiej dyrektora SP Nr 1 w Hrubieszowie rozpoczęliśmy od krótkiego życiorysu przedstawiającego postać trenera, bramkarza i fana sportu ś.p. Mirosława Szupra i minuty ciszy, którą uczciliśmy pamięć zmarłego. Następnie rozgrywki rozpoczęliśmy systemem każdy z każdym. W kategorii dziewcząt zwycięską drużyną okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Mirczu,a drugie miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie. Podczas gry wyłoniono najlepszego strzelca,którym została Kamila Głuch ze SP w Mirczu , najlepszym technikiem została Karolina Jasińska ze SP Nr 1 w Hrubieszowie ,a najlepsza bramkarką Kinga Kozak ze SP w Mirczu. W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna: I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie pierwszy skład, II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie pierwszy skład, III miejsce Szkoła Podstawowa w Mirczu, Wyłoniono też najlepszego strzelca został nim Oskar Lenard ze SP Nr 3 w Hrubieszowie, najlepszym technikiem został Patryk Zwolak ze SP w Mirczu, najlepszym bramkarzem wybrano Juliana Machetę ze SP nr 1 w Hrubieszowie. Każdy z nich otrzymał puchar z grawerką i dyplom ufundowany przez Stowarzyszenie Edukacyjne ”Razem” w Hrubieszowie i Burmistrza Miasta w Hrubieszowie. Dodatkowo szkoły otrzymały piłki nożne ufundowane przez Burmistrza Miasta Hrubieszowa. W czasie rozgrywek wszyscy mogli się posilić smacznymi jabłkami, które też ufundowała Szkoła Podstawowa w Hrubieszowa,Dziękujemy Pani Dyrektor SP nr 1 w Hrubieszowie za piękne i słodkie nagrody. Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe zostały wręczone na zakończenie turnieju przez Tomasza Wojciecha Antoniuka prezesa SE „Razem” w Hrubieszowiei Edytę Kucharską dyrektora SP Nr 1 Hrubieszowie. Wszystkim organizatorom fundatorom nagród i osobom wspomagającym serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju. Szczególnie dziękujemy Edycie Kucharskiej i Tomaszowi Magdziakowi ze SP Nr 1 w Hrubieszowie za wytężoną pracę przy turnieju. Dziękujemy opiekunom za wsparcie duchowe, nauczycielom za poświęcony czas, opiekę i przygotowanie drużyn, a dyrektorom szkół za przychylność i zgody na udział. Trzecia edycja turnieju cechowała się sporym zainteresowaniem i wysokim poziomem.   Organizatorzy                                                              

Pełna treść wiadomości na: 1811 at miasto.hrubieszow.pl
UM Hrubieszów, Źródło artykułu: miasto.hrubieszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola