Belka
Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019   imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Hrubieszów - Młodzi reanimowali kulturę cz. I

 
hrubieszowska.pl - lepsza strona regionu 3 listopada na placu pod Hrubieszowskim Domu Kultury odbył się niecodzienny happening połączony z koncertami i występami hrubieszowskiej młodzieży. Wydarzenie planowane od kilkunastu dni na Facebooku zgromadziło na placu liczną grupę chętnych do reanimacji. Z planowanych 455 osób zapisanych na Facebooku przyszło ponad 100 osób. Część z nich to przechodnie, którzy przystawali z ciekawości. Wydarzenie Obudźmy Hrubieszów! Reanimacja Kultury, miała na celu zwrócenie uwagi na potrzeby młodzieży i ich oczekiwań co do rozrywki oraz zajęć pozalekcyjnych jakie im się serwuje. Podczas trwania koncertów uczestnicy podpisywali się na liście poparcia dla inicjatywy zmian pod kontem kulturalnym ukierunkowanym na młodzież. Na happeningu wystąpiły przede wszystkim młode kapele oraz hip-hopowcy hrubieszowscy, scenki sytuacyjne prezentowała Grupa Zgroza, byli rowerzyści trialowi i Związek Strzelecki „Strzelec" Już wiadomo że całe zamieszenie ma odzew wśród młodzieży jak i samego środowiska działaczy kultury, na początek w grudniu zostanie zorganizowany panel dyskusyjny z młodzieżą i pracownikami sektora kultury.

 


Hrubieszowska pl
 
Data pliku video: 2012-11-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola