Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Biznes Lubelskie 2018 - cykl spotkań dla przedsiębiorców, przedstawicieli JST i IOB

Data publikacji: 2018-07-06, Data modyfikacji: 2018-07-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowni Państwo, Marszałek Województwa Lubelskiego, Sławomir Sosnowski serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie  cyklu "Biznes Lubelskie". Już 17 lipca 2018 r. spotykamy się w Hotelu & Restauracji Jagiełło w Hrubieszowie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Paweł Czapiewski, medalista Mistrzostw Świata i Europy w biegu na 800 m, olimpijczyk, wielokrotny Mistrz Polski i rekordzista kraju, który opowie uczestnikom spotkania o roli motywacji w biznesie. Program spotkania w Hrubieszowie: 13.00-13.30 - Rejestracja uczestników 13.30-14.00 - Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów - przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego 14.00-14.20 - Negocjacje, mediacje i arbitraż w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami - prelegent Aneta Biały (Mediator przy Sądzie Okręgowym w Lublinie oraz w Lubelskim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Lublinie) 14.20-15:20  - Rewolucja w przepisach w 2018 roku. Co przyniosą zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO - prelegent Maria Uchman (prezes zarządu Uchman i Partnerzy Sp. z o. o.) 15.20-15.30  - Przerwa kawowa 15.30-16.30  - Rola motywacji w biznesie - prelegent Paweł Czapiewski 16.30-16.45  - Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Pytania i dyskusja 16.45-17.30 - Poczęstunek i networking   Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: www.invest.lubelskie.pl   Liczba miejsc ograniczona! Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W ramach cyklu Biznes Lubelskie najlepsi polscy prelegenci poruszą zagadnienia dotyczące codziennej działalności lokalnych przedsiębiorstw, zmian w przepisach podatkowych, konkurowania na rynkach międzynarodowych oraz opowiedzą o mediacji, negocjacji i arbitrażu w biznesie. Spotkania skierowane są dla obecnych i przyszłych eksporterów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu. Dodatkową atrakcją regionalnych wydarzeń  Biznes Lubelskie jest obecność znamienitych polskich olimpijczyków – w tym Roberta Korzeniowskiego, Otylii Jędrzejczak, Sylwii Gruchały czy Daniela Iwanka, którzy opowiedzą o tym jak motywować siebie i pracowników. Więcej informacji na temat cyklu Biznes lubelskie można znaleźć na www.invest.lubelskie.pl.

Pełna treść wiadomości na: 1751 at miasto.hrubieszow.pl
UM Hrubieszów, Źródło artykułu: miasto.hrubieszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola