Belka
Wtorek, 18 Czerwca 2019   imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hrubieszowie

Data publikacji: 2019-01-10, Data modyfikacji: 2019-01-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Miasto Hrubieszów, jak co roku aktywnie włączyło się w organizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowaniem i koordynacją 27. Finału w naszym mieście zajmuje się Sztab WOŚP działający przy Hrubieszowskim Domu Kultury. Tegoroczny Finał odbywa się pod hasłem „Pomaganie jest dziecinne proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. W najbliższą niedzielę (13 stycznia) w HDK-u odbędzie się koncert finałowy WOŚP. Podczas koncertu w ramach akcji „Samorząd bez focha” będzie można wylicytować m.in. „dzień pracy w roli Burmistrza Miasta Hrubieszowa”. Kto wylicytuje będzie miał okazję zająć fotel Burmistrza Miasta na jeden dzień. Do dyspozycji będzie miał gabinet Pani Burmistrz z Sekretariatem, będzie mógł podejmować ważne i trudne decyzje, uczestniczyć w spotkaniach i naradach, a po całym dniu pracy przewidziana jest pizza z Panią Burmistrz. Dodatkowo do wylicytowania będą też plecaki uszyte z banerów wyborczych oraz biżuteria, ufundowane przez Burmistrz Miasta.   Licytacje odbędą się podczas koncertu 27 Finału WOŚP w Hrubieszowskim Domu Kultury, w najbliższą niedzielę o godz. 17:00.  Więcej informacji o Finale WOŚP można znaleźć na stronach Facebook: Sztabu WOŚP Hrubieszów Hrubieszowskiego Dom Kultury

Pełna treść wiadomości na: 1865 at miasto.hrubieszow.pl
UM Hrubieszów, Źródło artykułu: miasto.hrubieszow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat hrubieszowski - powiat w południowo - wschodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Hrubieszowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Hrubieszów, Dołhobyczów, Horodło, Mircze,  Trzeszczany, Uchanie, Werbkowice zajmujac łącznie 1269 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: liczne szlaki turystyczne (cerkiewny, gocki, historyczny, Tadeusza Kościuszki, nadbużański, rowerowy, staszicowski) oraz zabytki, a wśród nich: Kryłów, Ruiny zamku na wyspie, Pałac w Czumowie, Zespół pałacowy w Dołhobyczowie, Dworek Du Chateau czy  Zespół pałacowo – parkowy w Werbkowicach.

Główną gałąź gospodarki regionu stanowi działalność usługowa.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola